Krajská konference SPO v Moravskoslezském kraji

08/01/2017 Krajská konference SPO v Moravskoslezském kraji

V pátek, 6.1.2017, proběhla krajská konference Strany Práv Občanů v Moravskoslezském kraji, které se zúčastnil i předseda SPO, Ing. Jan Veleba. Ve svém projevu kladně ohodnotil práci a výsledek nedávných voleb do krajských zastupitelstev, kdy koalice SPO-SPD v našem kraji získala 7,02% hlasů a 6 křesel v krajském zastupitelstvu. Dále nastínil možnosti strany v nadcházejících a velmi důležitých volbách do Poslanecké sněmovny a připomenul i volby prezidentské. Poté následovala diskuze s účastníky krajské konference.

Krajská konference pak zvolila účastníky Sjezdu SPO, který se bude konat 11.2.2017 v Praze a nominovala do volby místopředsedů Strany Práv Občanů svého kandidáta, Mgr. Karla Sládečka.

Karel Sládeček ve své zprávě předsedy KV SPO v MSK vyhodnotil uplynulý rok, nastínil vize do tohoto roku a představil nové členy Strany Práv Občanů.  S potěšením přivítal zvýšený zájem lidí o vstup do SPO. „Může to znamenat, že si občané začínají uvědomovat, že Strana Práv Občanů je vhodnou alternativou například ČSSD".

Na závěr proběhla volba dvou místopředsedů KV SPO MSK. Novými místopředsedy byli zvoleni pan Tomáš Miczka a Ing. et Ing. David Dudzik, kterým gratulujeme.

Ing. Radim Přeček
místopředseda KV SPO v Moravskoslezském kraji

 

Proč SPO?

 

  1. Chceme přímou volbu prezidenta, hejtmanů, primátorů a starostů
  2. Chceme přijetí zákona o prokázání původu příjmů a majetku, a aby byl zabaven majetek získaný nelegálním způsobem
  3. Chceme přijetí zákona o obecném referendu, kde by předmětem všelidového hlasování byly zásadní otázky domácí i zahraniční politiky
Poslední novinky