Lídr kandidátky SPO v Moravskoslezském kraji je znám

03/07/2017 Lídr kandidátky SPO v Moravskoslezském kraji je znám

Lídrem kandidátky Strany Práv Občanů v Moravskoslezském kraji byl do následujících Parlamentních voleb členskou základnou zvolen Mgr. Karel Sládeček (54), krajský zastupitel a ředitel školicího střediska.

Karel Sládeček se začal o politiku zajímat ve 40. letech a do komunální politiky aktivně vstoupil v roce 2010, kdy se podílel na vzniku politického hnutí Ostravak. Pod jeho hlavičkou pak pracoval v zastupitelstvu města Ostravy. V roce 2012 své členství v hnutí ukončil a v lednu 2013 podepsal přihlášku do Strany Práv Občanů - Zemanovci. V tomtéž měsíci rezignoval na post zastupitele města Ostravy. V říjnu 2016 byl zvolen členem Zastupitelstva Moravskoslezského kraje a v únoru 2017 místopředsedou Strany Práv Občanů. Mezi jeho záliby patří cestování, kultura a sport, zejména pak lední hokej. Je dlouholetým aktivním fanouškem hokejových Vítkovic. Jeho celoživotním koníčkem je studium podstaty bytí. Je vyznavačem slušnosti a zdravého selského rozumu. Nesnáší  lež, sobectví, závist a zloděje.

Na dalších místech kandidátní listiny pak naleznete skvělé lidi různých profesí, kteří už v životě něco dokázali a které spojuje především láska k vlasti a podpora prezidenta republiky, pana Miloše Zemana. Hlavním smyslem politiky SPO stále zůstává zajištění práv a jistot občanů a zachování suverenity České republiky.

 

Proč SPO?

 

  1. Chceme přímou volbu prezidenta, hejtmanů, primátorů a starostů
  2. Chceme přijetí zákona o prokázání původu příjmů a majetku, a aby byl zabaven majetek získaný nelegálním způsobem
  3. Chceme přijetí zákona o obecném referendu, kde by předmětem všelidového hlasování byly zásadní otázky domácí i zahraniční politiky
Poslední novinky